9. května 2013

Naše obaly

Papírové pytlíci:

Při nákupu zboží (menší množství) doporučujeme použít naše papírové pytlíci o gramáži 80 g/m2. Jsou velmi pevné, ještě je doma jistě několikrát otočíte. V současnosti nabízíme pytlíky polské výroby, žel bohu u nás tak kvalitní nemůžeme nalézt. Pánové na Ruzyni už pytlíky nelepí!? Kdybyste věděli o nějaké výrobě, budeme rádi za typ.
Velikosti nabízené  jsou vhodné na váhu (přepočteno na váhu obilí, i když zrovna u něj a u luštěnin je nejmenší balení 1 kg) do 1/10 kg, 1/4 kg, 1/2 kg, 3/4 kg, 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg a 10 kg (na fotce jsou jen některé)
Když si necháte u nás do pytlíku zabalit jakoukoli komoditu, zaplatíte 1 Kč za jeden papírový pytlík.
Při extra nákupu (pouze pytlíků) je to 125 Kč/kg.


Plátěné pytlíci:


Při nákupu většího množství tovaru z našeho krámku a na domácí uskladnění nabízíme plátěné (len/bavlna) obaly na zips (jak u rýže), šité v textilní dílně o.s. Český západ z českého materiálu. Velikost 30 x 40 cm je na váhu (obilí) až 7 kg. Prát doporučujeme na 40°C, potisk je zažehlen na nejvyšší teplotu, takže byste nic zaprat neměli.

Při poštovní variantě nákupu můžete u nás využít možnost vašeho zasílání plátěných pytlíků ku naplnění. V tomto případě odečteme 20 Kč z vaší objednávky na vaše poštovné.

Cena: 73 Kč/ks6 komentářů:

 1. Dobrý den, já tomu nerozumím, prodáváte papírové pytlíky za 100 korun za kilo toho papíru? A kolik jich v tom kile je? Dá se to nějak specifikovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 100 Kč/kg papírových pytlíků takhle by se to taky dalo specifikovat. Kolik je v 1 kg? To záleží na velikosti pytlíku. Velikost třeba na cca 1 kg obilovin je jich tak 80 ks/kg. Každá velikost jinak váží. Snad to dobře vysvětluji.

   Vymazat
 2. A co si vlastni obaly nocit? https://www.youtube.com/watch?v=p907wYT40xc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto samozřejmě jde, pokud k nám dojdete pěšky a v noci, kdo nedojde posílá. http://panpekar.blogspot.cz/2011/12/obalinoviny-aneb-do-ceho-balime.html

   Vymazat
 3. Dobrý den, dali by se koupit od vás plátěné pytlíky na pečivo a zeleninu do obchodu, aby jsme nemuseli používat mikrotenové sáčky? Máte i jiný rozměr než 30X40? díky Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezký den, jiné rozměry my nepotřebujem, takže nenabízíme. Pokud na nákup těchoto komodit, tak si myslím, žeje lepší mít větší? Popř. doporučuju se obrátit na nějakou blízku šicí dílnu, či třeba na Český západ, myslím, že by neměli problém Vám je ušít i v menším nákladu. Mějte se

   Vymazat